گروه زند در یک نگاه

گروه زند برپایه اعتمادی که افکارعمومی، مشتریان به آن دارند، استوار است. این اعتماد ناشی از شفافیت،درستکاری و سلامتی است که کارمندان و مدیر آن همواره به آن معتقد و پایبند می باشند.

در گروه زند كسب رضايت و حفظ منافع مشتريان داراي اهميتي برابر با منافع گروه بوده و تضييع حقوق مشتريان كه بر اساس قراردادها از طرف گروه پذيرفته و تعهد شده به‌هيچ‌وجه ، حتي به دليل كسب منافع براي گروه زند قابل قبول نيست.

این گروه در فروردين ماه ۱۳۸۵با هدف ارائه خدمات متفاوت بر روی اینترنت ، ارائه سیستم های مدیریت محتوا در لایسنس های (رایگان،نیمه رایگان و تجاری) و هاستینگ لینوکس فعالیت خود را آغاز کرد.

پرطرفدارترین محصول این گروه سیستم مدیریت محتوای ملی زند،اکنون به عنوان بهترین انتخاب برای راه اندازی وب سایتهای تجاری و غیرتجاری شناخته شده است. این سیستم اکنون برروی بیش از یک هزار وب سایت دولتی و غیره دولتی در حال ارائه خدمات می باشد.

خدمات گروه زند :

- راه اندازی شهرهای الکترونیک (پرتال های شهری)

- خدمات طراحی وگرافیک (طراحی قالب و ...)

- راه اندازی وب سایت و پرتال های اینترنتی

- پشتیبانی نرم افزاری (انواع وب سایت)

- تولید و ورود محتوا (انواع وب سایت)

- ارائه هاستینگ لینوکس

- مشاوره برند سازی

- سامانه های پیام کوتاه


گروه زند همواره گسترش خدمات طراحی ، هاستینگ و پیاده سازی نرم افزار را به عنوان یکی از اهداف استراتژیک خود در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات دنبال نموده است.

استقبال بی‌نظیر مشتریان گرانقدرمان از خدمات الکترونیک گروه زند، از سویی اثبات نمود که با ارایه خدمات نوین می‌توان به رضایت‌مندی و وفاداری مشتریان دست یافت و از سوی دیگر ما را برآن داشت تا در راستای چشم‌انداز گروه زند و در جهت تامین هرچه بیشتر خواسته‌های مشتریان، پرتال سایت گروه زند را ارایه نماییم.

امین زند

مدیر گروه زند